Burdel na kółkach – Sylwester 2020/2021

Zapraszamy do spędzenia z nami Wieczoru Sylwestrowego, podczas którego transmitować będziemy na ŻYWO naszą szaloną komedię…

Wszyscy wiemy, co może wyniknąć z sytuacji, w której znany piosenkarz zaprosi do swojego domu ekipę telewizyjną. Wpuści przez próg grupę ludzi, pozwoli zarejestrować im wszystkie fragmenty swojego prywatnego życia, a potem pozwoli je upublicznić. Wszyscy pamiętamy perypetie pracowników „Baru” oraz uczestników Big Brothera. Śledziliśmy z zapartym tchem losy Kim Kardashian i Michała Wiśniewskiego, tak jak dzisiaj śledzimy relacje celebrytów na Facebooku i Instagramie.

Lecz czy ktokolwiek z nas jest w stanie sobie wyobrazić, co może się zdarzyć w momencie wpuszczenia ekipy telewizyjnej do najsłynniejszego burdelu w mieście? Burdelu na kółkach.

W każdym porządnym mieście jest dom publiczny. Metropolie powyżej stu tysięcy mieszkańców mają ich nawet po kilkanaście. W jednym z takich przybytków toczy się akcja, której przebieg trudno przewidzieć. Bowiem jest to nie tylko ekskluzywny burdel ale również przybytek, w którym zasady przebywania oparto na bardzo dziwnych regułach. Jak to bywa w życiu sąsiedzi nie są do końca zadowoleni z położenia ośrodka rozpusty. Nie dość, że całą noc słychać dziwne odgłosy to jeszcze telewizor nastawiony na maksa zakłóca spokojny sen. Ale sąsiedzi też nie należą do normalnych i mają swoje grzechy na sumieniu.

Burdel na kółkach, edycja Reality Show online, to wieczorek kokainowo-alkoholowy z największymi idiotami z teleturniejów w tle.

Spektakl prowadzą dla państwa dwaj znani i lubiani prezenterzy telewizyjni: Krzysiek i Tomek.

Strona transmisji spektaklu: https://nadaje.com/pl/video/AdSpectatores

 

FRAGMENTY RECENZJI:

„Tempo zdarzeń przekonuje. Właściwie z trudem da się zliczyć chwile bez uśmiechu. Paradoksalne dialogi na cztery nogi, feeria błazeńskich gagów, erotyczne umizgi, nieoczekiwane zwroty akcji, przerysowane szaleństwo postaci czynią wieczór dość przyjemnym.”

Teatralny.pl ; Leszek Pułka – „Pieprzny kabarecik” 

 

„Macieja Masztalskiego i jego zespół widywaliśmy już w różnej formie (…) jednak tak dobrze, jak na najnowszej premierze nie bawiliśmy się już dawno.
(…) Oparty na paradoksach i nieoczekiwanych zwrotach akcji spektakl przez cały czas magnetycznie utrzymywał uwagę widzów, przynajmniej tych, którzy zaakceptowali ekstremalny humor i absurdalne zderzenia różnych odcieni rzeczywistości.(…) Spektakl spodoba się tym, którym nieobca jest odrobina tyłeczków, odmiennych stanów świadomości, szaleństwa. Nie zachwyci purytan, oburzy fundamentalistów religijnych, na śmierć zanudzi ponuraków. Z sąsiedztwem prawdziwego teatru po lewej i wyimaginowanej kaplicy po prawej, przybytek, który okazał się, wbrew tytułowi spektaklu, stacjonarny i osadzony, sprawdził się (…) jako wehikuł literackiej weny i nieokiełznanego humoru.
Teatr dla Wszystkich; Jarosław Klebaniuk – „Która panna czarną ma”

Burdel na kółkach – Sylwester 2020/2021

11.01.2019

Reżyseria: Maciej Masztalski

Czas trwania: 60 min.

Scenografia i kostiumy: Ewa Beata Wodecka

Galeria zdjęć

Teatr Ad Spectatores 2016

Zapraszamy do kontaktu :)