Aktualności

Powrót

Sylwester z teatrem !

BRAK WOLNYCH MIEJSC !!!

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić wieczór sylwestrowy, a może po prostu chcesz go spędzić inaczej niż dotychczas – to zapraszamy jak co roku do nas, a dokładniej do Wrocławskiego Klubu ANIMA, gdzie od kilu lat wspólnie witamy Nowy Rok.

Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych widzów prezentację spektakli, zabawne piosenki oraz noworoczną niespodziankę. Nasz niezwykły wieczór rozpoczynamy pokazem spektaklu „Kobra”, wartkiej, pełnej akcji oraz niespodziewanych zwrotów historii kryminalnej opartej na elementach życiorysu słynnego zabójcy Kuby Rozpruwacza. Spektakl jest hołdem znanej serii teatru telewizji o tym samym tytule a zarazem jednym z naszych najstarszych spektakli. Po krótkiej przerwie na napoje i drobne przekąski „Piosenki z dwudziestolecia”, czyli surrealistyczna mieszanka parodii znanych i mniej znanych melodii. W przerwach niezwykły i czarujący Marcin Chabowski. Przed północą zgodnie z tradycją czas na noworoczną niespodziankę, godzinną jednoaktówkę sylwestrową „Niewiadome”, opartą na improwizacji, przygotowaną specjalnie na tę okazję. W przerwach spektakli skromny poczęstunek* oraz napoje, kawa, herbata i ciasta w towarzystwie zespołu Ad Spectatores. O północy wspólne przywitanie Nowego Roku z lampką szampana.

* poczęstunek serwowany w przerwach jest dodatkiem do wieczoru sylwestrowego a nie atrakcją samą w sobie. Dlatego też przeciwieństwie do lat ubiegłych będzie on skromniejszy. Ze względu na brak możliwości serwowania przez Teatr alkoholu prosimy zaopatrzyć się we własnym zakresie. 

 

miejsce : Wrocławski Klub ANIMA (ul. Pilczycka 47, Wrocław)

czas trwania: 20.00 – 00.01

cena od osoby: 220

 

PROGRAM WIECZORU SYLWESTROWEGO


godz. 20:10 – 21:15
„KOBRA” – spektakl

godz. 21:15 – 21:45
Poczęstunek, herbata, kawa *

godz. 21:45 – 22:30
„PIOSENKI Z DWUDZIESTOLECIA” – wieczór piosenek w interpretacji aktorskiej

godz. 22:30 23:00
poczęstunek, herbata, kawa *

godz. 23:15 – 23:59
Noworoczna niespodzianka „NIEWIADOME”
– oparta na improwizacjach aktorskich.

/ O północy wspólne przywitanie Nowego Roku lampką szampana. /

 

***********************************

Bilety można zarezerwować poprzez formularz rezerwacyjny umieszczony tutaj bądź też pod adresem rezerwacja@teatr-adspectatores.pl

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji, prosimy o dokonanie zapłaty w ciągu 7 dni na konto teatru.

 

TEATR AD SPECTATORES

ul. Hubska 44-48

50-502 Wrocław

 

PKO BANK POLSKI

97 1440 1156 0000 0000 0376 0219

 

W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko na które została dokonana rezerwacja z dopiskiem „Wieczór Sylwestrowy”

07.11.2019

Galeria zdjęć

Teatr Ad Spectatores 2016

Zapraszamy do kontaktu :)